info@coinexiran.com

خانه » وبلاگ » ارز فانتوم

ارز فانتوم

5/5 - (1 امتیاز)

 

شاید هیچ شناختی از ارز فانتوم نداشته باشید و از این موضوع مطلع نباشید که ارز فانتوم چیست و کجا از آن استفاده می شود.

همان طور که میدانید در بازار ارز دیجیتال امکان خرید و فروش ارز های بسیار زیادی وجود دارد و در واقع تنوع بسیار زیادی از ارز دیجیتالی در این بازار وجود دارد که هر سرمایه گذاری می تواند ارز مورد نظر خود را تهیه کند و به واسطه آن به کسب سود در این بازار بپردازد.

در میان انواع ارز هایی که در این بازار وجود دارند، ارز فا نتوم نیز یکی از انواع آنها است که در کوینکس ایران قصد بررسی کردن آن را از زوایای مختلف داریم.

پس اگر میخواهید که اطلاعاتی در این خصوص به دست آورید، ما را تا بخش پایانی همراهی کنید.

 

ارز فانتوم چیست؟

این ارز به عنوان یک ارز غیر متمرکز و با امنیت شناخته می شود که از آن برای انجام قراردادهای هوشمند استفاده می شود. این ارز دیجیتال متشکل از یک پلتفرم متن باز است که از قابلیت سفارشی سازی و مقیاس پذیری برخوردار است.

تاریخچه ارز فانتوم چیست؟

این ارز در واقع برای اولین بار در سال 2018 میلادی توسط شخصی به نام بی انگ ایک که دانشمند علوم کامپیوتری در کره جنوبی است، تولید گردیده است. بی انگ ایک پیش از آن که به تولید ارز فانتوم بپردازد، رئیس انجمن فناوری های غذایی در کره بوده و از سال 2018 تا کنون به عنوان رهبر ارز فا نتوم شناخته می شود.

هدف از تولید ارز فانتوم چیست؟

از مهم ترین اهداف ارز فانتوم این است که آن را به منظور برطرف کردن محدودیت های موجود در سایر شبکه های بلاک چین به وجود آورده اند.

علاوه بر آن ارز فانتوم که در همه جنبه های زندگی بشر نفوذ پیدا کرده است، امکان بهبود بخشیدن به زندگی مردم را به وجود آورده زیرا انقلاب بزرگی در دنیای دیجیتال به وجود آورده است.

 

ارز فانتوم

مزایای این ارز چیست؟

ارز فانتوم را می توان در مقایسه با برخی از ارز های دیگر همراه با مزایایی از قبیل زیر دانست:

  • به وجود آوردن قابلیت شخصی سازی بلاک چین ها
  • برخوردار بودن از امنیت بسیار بالا
  • عدم نیاز به مدیریت امنیت شبکه
  • امکان مقیاس گذاری کردن نود های مختلف در سراسر جهان
  • غیر متمرکز بودن ارز فانتوم
  • برخوردار بودن از سرعت بسیار بالا برای انجام دادن معاملات گوناگون
  • و…

 

آیا ارز فانتوم را می توان استخراج کرد؟

برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها خرید ارز دیجیتال و روش دیگری استخراج آن است. اما کسانی که با ارز فا نتوم سر و کار دارند امکان استخراج این ارز را نخواهند داشت زیرا فا نتوم از الگوریتم اثبات سهام که به آن pos می گویند در بازار ارز بهره می برد که با این وجود قابلیت استخراج آن وجود نخواهد داشت.

چگونه می توان ارز فانتوم را خریداری کرد؟

کسانی که قصد داشته باشند ارز برای خود خریداری کنند، از طریق صرافی های ارز دیجیتال داخلی و یا بین المللی می توانند به این منظور اقدام نمایند.

با این وجود صرافی کوینکس نیز که از صرافی های معتبر بین المللی است امکان خرید و فروش و یا سرمایه گذاری بر روی این ارز را برای شما فراهم می کند.

در صورتی که قصد دارید از خدمات و ویژگی های صرافی کوینکس و ارز فانتوم برخوردار شوید، حتما از طریق صرافی کوینکس برای خرید آن اقدام کنید.

آینده این ارز

ارز دیجیتالی فانتوم به صورت کلی از آینده بسیار خوبی برخوردار است  در حالی که عده از افراد می پندارند که این ارز جای رشد ندارد. اما بسیاری از محققان و متخصصان در این زمینه مطرح کرده اند که فانتوم از رشد صعودی برخوردار است و در اینده به رشد آن افزوده می شود.

با این وجود سرمایه گذاری بر روی آن را می توان با خیال آسوده انجام داد.

بخش پایانی

ارز فانتوم را به همراه ویژگی های آن برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که میخواهید این ارز را در بازار ارز از آن خود کنید با کسب اطلاعات بیشتر از ویژگی های آن و یا دریافت مشورت از افراد متخصص در این زمینه برای خرید آن اقدام کنید تا بتوانید سرمایه گذاری موفقیت آمیزی داشته باشید و سود خوبی به دست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *